Інтернатура

На кафедрі проводиться підготовка лікарів- інтернів за спеціальністю «Ортопедія і травматологія». На даний час на кафедрі проходять навчання 19  лікарів- інтернів 1-го року навчання та 22 лікаря-інтерна 2-го року навчання.

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЦИКЛІВ НА 2022:

з/п

Назва циклу

Фах

Тривалість циклу

Терміни проведення

1.

Інтерни. Вип. 2020 р.

2 рік навчання

5

01.02-30.06

2.

Інтерни. Вип. 2021р.

1 рік навчання

2

04.01-28.02

3.

Інтерни. Вип. 2022 р.

1 рік навчання

4

01.09-31.12

Зарахування до інтернатури:

В інтернатуру зараховуються випускники медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів після складання державних іспитів та присвоєння кваліфікації лікаря(провізора) і отримання диплому з певної лікарської (провізорської) спеціальності.

Підставою для зарахування в інтернатуру є диплом лікаря (провізора) з певної лікарської (провізорської) спеціальності, посвідчення про направлення на роботу за персональним розподілом або довідка про право самостійного працевлаштування. Зарахування в інтернатуру здійснюється наказом Міністерства охорони здоров'я.

Організація навчального процесу

Підготовка лікарів  в інтернатурі проводиться за індивідуальними навчальними планами, розробленими на підставі типових навчальних планів і програм післядипломної підготовки, у відповідності з Кваліфікаційними характеристиками фахівців з лікарських спеціальностей .

Початок навчання в інтернатурі з 1 серпня. Тривалість навчання в інтернатурі 2 роки.

Під час стажування в базовому закладі (установі) охорони здоров'я лікар-інтерн працює під керівництвом лікаря, призначеного його безпосереднім керівником, а під час очної частини навчання на кафедрі вищого закладу освіти - під керівництвом закріпленого за ним викладача.

Бази стажування лікарів-інтернів - це базові установи та заклади охорони здоров'я, які використовуються з метою первинної спеціалізації випускників вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти. Це можуть бути обласні, міські і центральні районні лікарні, міські та обласні дитячі лікарні,  лікарні, які підпорядковані іншим відомствам, клініки науково-дослідних інститутів тощо, що мають у своєму складі структурні підрозділи, підготовка в яких передбачена навчальним планом та програмою інтернатури з відповідної спеціальності.

Бази стажування лікарів-інтернів повинні відповідати таким вимогам:

мати у своєму складі лікувально-діагностичні відділення, лабораторні та діагностичні кабінети, інші виробничі підрозділи, навчання інтернів в яких передбачене навчальним планом і програмою інтернатури з певної спеціальності;

бути забезпечені медичним  обладнанням, апаратурою та інструментарієм, необхідними для здійснення діагностичної, лікувальної роботи на сучасному рівні і відповідно до завдань даного закладу чи установи (підприємства);

мати можливість надати лікарям(провізорам)-інтернам робочі місця і обсяг роботи відповідно до вимог навчальних планів та програм інтернатури з певної спеціальності;

мати навчальні приміщення для лікарів-інтернів, обладнані необхідними навчально-методичними посібниками, таблицями, макетами, стендами, сучасними технічними засобами навчання тощо;

мати можливість забезпечення лікарів-інтернів гуртожитком.

Бази стажування – це базові установи та заклади охорони здоров’я, які використовують із метою первинної спеціалізації випускників медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти. Базою стажування може бути ЗОЗ, який має паспорт бази стажування і картку атестації клінічної бази за відповідною спеціальністю (за переліками баз стажування звертайтеся в департаменти та управління охорони здоров’я областей та міста Києва).

Лікар-інтерн приходячи на  2 –гому році навчання на кафедру( очна частина) повинен надати документи про проходження заочної частини:

  • Характеристика з бази стажування
  • Щоденник лікаря-інтерна.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА УМОВАХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ (ЗА КОНТРАКТОМ):

Копія диплому.

Копія додатку до диплому.

Копія довідки про контрактну форму навчання із ЗВО.

Копія сертифікату КРОК 2.

Копія ідентифікаційного коду.

Копії паспорту (1, 2, 11 стор.).

Копія Договіру із базою стажування за умови зарахування в Академію тільки на очну частину навчання

Копія Свідоцтва про шлюб або свідоцтво про розірвання шлюбу в разі зміни прізвища хоча б на одному з вище перерахованих документів.

Фото 3х4 (2 шт.).

Заява (заповнюється в навчально-методичному відділі).

Договір про надання освітніх послуг (заповнюється в навчально-методичному відділі).

Копію кожного документу робити на окремому аркуші.

Із копіями випускники повинні мати оригінали зазначених документів.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ  ЗА  ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ:

Випускники медичних і фармацевтичних закладів вищої освіти (ЗВО)  обов’язково мають надати наступні документи:

Копія направлення на роботу МОЗ України (копія) або довідка про самостійне працевлаштування (копія)

Договір про навчання в заочній частині інтернатурі з базою стажування – з закладом охорони здоров’я (ЗОЗ) з гарантією відпрацювання трьох років (копія)

Копія наказу з департаменту охорони здоров`я ДОЗ (УОЗ)

Довідка про навчання за державним замовленням (копія)

Копія диплому.

Копія додатку до диплому.

Копія сертифікату КРОК

Копія ідентифікаційного коду.

Копія паспорту (1, 2, 11 стор.).

Витяг або копію наказу лікарні про зарахування на навчання в інтернатуру або копія трудової книжки з записом про зарахування в ЗОЗ;

Копія наказу про відрядження або посвідчення про відрядження;

Копія свідоцтва про шлюб або свідоцтва про розірвання шлюбу вразі зміни прізвища хоча б на одному з вище перелічених документів.

ФОТО 3х4 - 2 шт.

Разом з копіями, випускники повинні мати оригінали документів про вищу освіту. 

Зарахування випускників медичних та фармацевтичних ЗВО на навчання в інтернатурі здійснюють за умови особистої присутності.

Завершує навчання в інтернатурі атестація лікарів-інтернів, до якої входить 4 етапи:  

Складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3»;  

Комп’ютерний контроль із спеціальності;  

Складання практичних навиків із спеціальності;  

Теоретичний іспит (співбесіда)  

Якщо лікар-інтерн не склав попередній етап атестації, він не допускається до наступного етапу. Тому підготовка до складання іспиту «Крок 3» починається з перших днів навчання в інтернатурі незалежно від того, на очній чи заочній частині навчається лікар-інтерн.  

Після закінчення інтернатури лікарі-інтерни одержують сертифікати лікаря-спеціаліста, які дозволяють працювати за спеціальністю на протязі 5 років.  

Після закінчення інтернатури інтерну, який навчався в НУОЗ України імені П. Л. Шупика на умовах платних освітніх послуг, видається довідка про закінчення навчання на контрактних умовах.

Записи до трудових книжок щодо навчання їх в інтернатурі вносяться ЗВО, де випускник навчається в інтернатурі, за умови наявності трудової книжки з попередніми записами.

 

Інтернам, які навчаються за державним замовленням, записи в трудову книжку робить відділ кадрів бази стажування.

Випускникам, які не мають трудових книжок, ці записи вносяться власником або уповноваженим органом за місцем майбутньої роботи при оформленні трудової книжки на підставі витягів з наказів закладу вищої післядипломної освіти про зарахування та відрахування з інтернатури, які зазначені в довідці.

Наявність усіх записів у трудовій книжці працівника дозволяє у майбутньому правильно обрахувати стаж його роботи для атестації, оскільки період навчання в інтернатурі зараховується до стажу роботи для атестації за певною лікарською (провізорською) спеціальністю.

 

З питань проходження інтернатури в НУОЗ України імені П. Л. Шупика звертатися:

тел. (044) 205-48-03,  205-49-07 
Адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, 04112
Навчально-лабораторний корпус, І поверх, каб. 36 – 38.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи

в понеділок – четвер з 9.00 по 17.00,
п’ятниця з 9.00 по 16.00
перерва з 13.00 по 13.30

 

Кафедра ортопедії і травматології
Національного університету охорони
здоров'я України  імені П. Л. Шупика
моб. 068-328-44-55
моб. 096-274-84-31

Карта