Аспірантура

Аспірантура

Кафедра здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії згідно Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України. від 23 березня 2016 р. № 261

Тривалість навчання в аспірантурі 4 роки.

Закон України «Про вищу освіту» визначає, що:

Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти відповідає восьмому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття особою теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, розв'язання комплексних проблем у галузі професійної та/або дослідницько-інноваційної діяльності, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення.

Особа має право здобувати ступінь доктора філософії під час навчання в аспірантурі .

Особи, які професійно здійснюють наукову, науково-технічну або науково-педагогічну діяльність за основним місцем роботи, мають право здобувати ступінь доктора філософії поза аспірантурою, зокрема під час перебування у творчій відпустці, за умови успішного виконання відповідної освітньо-наукової програми та публічного захисту дисертації у спеціалізованій вченій раді.

Нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі (ад'юнктурі) становить чотири роки. Обсяг освітньої складової освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії становить 30-60 кредитів ЄКТС.

Наукові установи можуть здійснювати підготовку докторів філософії за власною освітньо-науковою програмою згідно з отриманою ліцензією на відповідну освітню діяльність або за освітньо-науковою програмою, окремі елементи якої забезпечуються іншими науковими установами та/або закладами вищої освіти.

Після закінчення аспірантури аспірант може подати на захист виконану дисертацію. Робота захищається привселюдно на спеціалізованій вченій раді ЗВО або науково-дослідного закладу. До захисту допускається робота, якщо вона відповідає вимогам ДАК МОН України (раніше — ВАК України).

З 2011 по 2021 роки на кафедрі ортопедії і травматології №2 були захищені дисертації:

2011

 

 

 

 

Сатишев М.М.

 

«Диференційована тактика лікування діафізарних переломів кісток гомілки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

 

 

Літун Ю.М.

«Остеосинтез  переломів малогомілкової кістки в системі лікування ушкоджень гомілки і надп’ятково-гомілкового суглоба», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

2012

 

 

Вадзюк Н.С. 

«Малоінвазивний остеосинтез при переломах шийки стегнової кістки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

 

2013

 

 

Петрик Т.М.

«Хірургчне лікування переломів вертлюгової западини», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

Левченко О.В.

 

 

2015

 

Шмагой В.Л

 

 

 

 

2016

 

Рябоконь П.В.

 

 

 

2017

 

Ковальчук В.М

 

 

 

 

 

2018

 

Турчин А.М.                       

                                                       

 

«Тактика лечения пациентов с переломами пяточной кости», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія

 

 

 «Оптимизация хирургического лечения нарушений сращения переломов костей голени», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія

 

 

 

«Остеоинтез внутрішньосуглобових переломів пяткової кістки блокованим стержням», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

 

«Оптимізація хірургічного лікування внутрішньосуглобових переломів проксимального відділу плечової кістки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

 

 

 

 

 

 

«Діагностика та хірургічне лікування переломів таранної кістки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – ортопедія і травматологія.

  

 

На даний час на кафедрі проходять навчання 3 аспіранти очно-денної форми навчання і 1 аспірант очно-вечірньої форми навчання.

 

Список дисертацій, які виконуються на кафедрі за спеціальністю

14.01.21 - «Ортопедія і травматологія»

 

  1. Ладика В.О. «Хірургічна тактика лікування відкритих переломів кісток гомілки із значним пошкодженням м’яких тканин»
  2. Дудар С.Л. «Особливості лікування переломів кісток у хворих на хронічну хворобу нирок»
  3. Барилович М.М. Оптимізація хірургічного лікування переломів задньої

              стінки вертлюгової западини”.  

  1. Коваль Н.А. Оптимізація тактики лікування переломів стегнової кістки

                на фоні системного остеопорозу”.  

  1. Сичевський К.В. Оптимізація тактики лікування септичного розхитування ендопротезів кульшового суглобу”.  

 

Для вступу на здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії вступники подають такі документи:

заяву на ім’я голови Приймальної комісії (ректора);

особовий листок із обліку кадрів;

2 фотокартки 3х4;

автобіографію;

копію диплома магістра (спеціаліста) з додатками про закінчення закладу вищої освіти із зазначенням одержаної кваліфікації (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном — копію нострифікованого диплому);

для спеціальностей медичного спрямування: копію документу про закінчення клінічної ординатури та/чи свідоцтво про спеціалізацію та сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю, що відповідає спеціальності аспірантури;

характеристику з місця роботи, завірену підписом керівника установи та печаткою;

копію трудової книжки для працюючих (засвідчену печаткою за місцем роботи);

медичну довідку про стан здоров’я за формою № 086;

список опублікованих наукових праць і винаходів (за наявності);

наукову доповідь (реферат) з обраної наукової спеціальності;

копію паспорта.

Паспорт, дипломи про вищу освіту вступники пред’являють особисто. 

 

Вступники до аспірантури НУОЗ України імені П. Л. Шупика складають такі вступні випробування:

 

іспит із спеціальності (в обсязі програми рівня вищої освіти магістра з відповідної спеціальності);

іспит з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) в обсязі, що відповідає рівню В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

 

Вступні іспити в аспірантуру за відповідною спеціальністю (спеціалізацією) проводяться предметними комісіями Приймальної комісії НУОЗ України  імені П. Л. Шупика. 

 

Телефон для довідок з питань вступу для здобуття ступеня доктора філософії та для здобуття ступеня доктора наук: (044) 205 48 01; 205 48 07; 205 49 80

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Кафедра ортопедії і травматології
Національного університету охорони
здоров'я України  імені П. Л. Шупика
моб. 068-328-44-55
моб. 096-274-84-31

Карта